Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pamje të rënda! Del VIDEO e vrasjes së Klodian Rashës nga polici i “Shqiponjave”; iku me vrap dhe u qëllua pas shpine

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Janë bërë publike pamjet e rënda të vrasjes së të ndjerit Klodian Rasha nga polici i ‘Shqiponjave”, Nevaldo Hajdaraj.

Siç shihet në videon e siguruar nga Top Channel, Klodiani është duke ecur në trotuar ndërsa polici Hajdaraj i thërret dhe i afrohet. Sapo ai kalon ndarëset e rrugës, Klodiani nxiton të largohet ndërsa polici mundohet ta kapë.

Klodiani ia del të ikë, por kjo gjë mesa duket e ka “nervozuar’ efektivin, i cili ka nxjerrë armën e shërbimit dhe e ka qëlluar mbas shpine, totalisht në kundërshtim me ligjin dhe rregulloren e Policisë së Shtetit.

Rasha edhe pse u godit me plumb nuk u rrëzua, por mundi të ecë dhe disa hapa duke u futur në një kthesë, ku në pamundësi për të vijuar, ulet në tokë. Aty vjen efektivi dhe kur e sheh që e ka qëlluar nxiton të bëjë diçka dhe largohet.

Lexo edhe: Vrau Klodian Rashën, Prokuroria jep pretencën për policin Nevaldo Hajdaraj, ja sa vite burg do të bëjë

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img