Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022
spot_img

PAMJE TË RËNDA/ Aksident në Sarandë, automjeti përplaset dhe përfundon në oborrin e banesës poshtë rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Sarandës ku një automjet është përplasur dhe ka përfunduar në një banesë aty pranë.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona të cilët janë transportuar menjëherë drejt spitalit.

albsig

spring

Banorët tregojnë se rruga paraqet rrezikshmëri të lartë pasi mungojnë sinjalistikat dhe vendosja e “policëve të shtrirë” në rrugë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img