Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pamje të pazakonta në Jerusalem, gropa hapet papritur dhe “përpin” disa makina (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pamje apokaliptike këto që do të shihni më poshtë. Një gropë gjigande është hapur vetvetiu në parkingun e një spitali në Jerusalem.

BBC shkruan se tre makina ranë brenda në gropë duke u bërë “copa”. Mediat e huaja thanë se kjo gropë u hap pasi ishte duke u ndërtuar një tunel në autostradë, aty pranë.

Fatmirësisht nga incidenti nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale. Ndiqni pamjet në BBC:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img