Hapësire reklamuese

Social Bomb

Pamje të mrekullueshme nga Përmeti, bora e parë zbardh Dhëmbelin

Shkruar nga Newsbomb
Pamje të mrekullueshme nga Përmeti, bora e parë zbardh

Dimri ka trokitur në vendin tonë. Përgjatë ditëve të fundit qarku i Dibrës, po ashtu dhe ai i Korçës janë zbardhur nga reshjet e para të borës.

Ndërkohë, ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka postuar pamje nga peisazhi i mrekullueshëm nga Përmeti.

Rama ka publikuar disa foto nga mali i Dhëmbelit aty ku dhe bora e parë është shtruar.

“Bora e parë ka zënë vend në Dhëmbel, Përmet”, shkruan Rama, krah fotove.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese