Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Pamje të FRIKSHME/ Vogëlushja tërhiqet poshtë krevatit nga diçka e padukshme, fillon të bërtasë ‘mami mami’ (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c83c6d6485802171c639b8df11cc381a

Një baba i tmerruar ka ndarë në rrjete sociale një video ku shihet vajza e tij që tërhiqet poshtë krevatit nga diçka që nuk duket. Pamjet janë filmuar nga kamerat e vendosura në dhomën e gjumit të fëmijës.

Ai pretendon se vajza e tij e vogël është tërhequr nga diçka e pazakontë që mund të ndodhej poshtë krevatit, megjithëse nuk i ka dhënë përgjigje se çfarë mund të ketë ndodhur.

Ajo duket sikur po luan me diçka, por më pas shkon afër krevatit dhe avash avash zhduket, ndërsa dëgjohet zëri i saj, “mami mami”.

Më shumë

spot_img
spot_img