Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pamje të frikshme, shihni si është ‘shkërmoqur’ BMW-ja që ra nga dhjetëra metra lartësi në Gramsh; një prej të dëmtuarve në gjendje kritike (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pamje të frikshme këto që shihni në foto, dhe është një mrekulli që personat të cilët ndodheshin brenda në makinë janë ende gjallë.

Mjeti tip BMW është rrëzuar nga një lartësi e madhe 70-80 metra në aksin Gostimë-Gramsh. Nga pamjet duket se makina është dëmtuar rëndë, ndërsa të rinjtë që ndodheshin në të përfunduan në spital.

Një prej tyre po merr ndihmë mjekësore në spitalin kirurgjik të Elbasanit kurse tjetri, në gjendje më kritike për jetën, u dërgua me urgjencë drejt Traumës në Tiranë.

Të plagosurit janë nga fshati Gjyrale ndërsa shkaqet e aksidentit nuk dihen ende. Policia dhe Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes së rëndë, ndërsa urojmë që të mos përfundojë me viktima.

Screenshot 36 1
Screenshot 37

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img