Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

PAMJE të FRIKSHME: Qielli i mbushur me helikopterë dhe qindra tanke nga toka, ja forcat që po dërgon Putin në kufi me Ukrainën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pavarësisht presionit perëndimor për të mos zgjedhur rrugën e luftës, presidenti rus duket thuajse i vendosur për një sulm ndaj Ukrainës.

Ditën e sotme, në qiejt shumë pranë kufirit me Ukrainën janë parë dhjetra helikopterë luftarakë të forcave ruse, raporton newsbomb.al.

Po gjatë ditës së sotme, një tren i ngarkuar me qindra tanke T-72 ka mbërritur në Bjellorusi.

Sakaq, ushtarët rusë janë parë të marshojnë të armatosur deri në dhëmbë pranë kufirit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img