Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Pamje të frikshme, njerëzit “tmerrohen” në dalje të tunelit të Elbasanit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë u përfshi nga flakët mbrëmjen e sotme, teksa nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur në dalje të tunelit në autostradën Elbasan-Tiranë. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit të shkaktuar që ka përfshirë automjetin, por dyshohet defekt teknik.

Pamjet janë si në filma, çka kanë bërë që drejtuesit e mjeteve që kalojnë pranë të tmerrohen. Siç shihet dhe në video, makina është duke u shkrumbuar, ndërkohë që nuk shihet asnjë zjarrfikëse në sfond.

Më shumë

spot_img
spot_img