Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

PAMJE TË FRIKSHME nga aksidenti në Fier-Vlorë, të rinjtë të shtrirë në rrugë dhe të gjakosur, një prej ‘Benz-ave’ i këputur në mes

spot_img

Lajme të ngjashëm

19dd7b956348bde89820baaa0400b08d scaled

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në autostradën Fier-Vlorë, ku si pasojë kanë mbetur të vdekur 2 të rinj dhe janë plagossur disa të tjerë.

Si pasojë e përplasjes së fuqishme mes dy mjeteve, humbi jetën dje 19 vjeçari nga Fieri Ermir Tare, ndërsa sot ndërroi jetë 20 vjeçari Flori Duraj. Sakaq, në gjendje të rëndë në spital janë të rinjtë Klejdi Dori 20 vjeç, Rei Leskaj 22 vjeç dhe shtetasi Qirja Dori.

Sot, Policia ka lajmëruar se ka arrestuar shoferin e mjetit tjetër tip “Mercedes Benz” që përplasi makinën ku udhëtonin të rinjtë. Ai është 40 vjeçari me inicialet A.K. Ky shtetas ka qenë i dehur kur shkaktoi aksidentin.

Screenshot_7.png

Më shumë

spot_img