Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

PAMJE TË FRIKSHME në “by-passin” e Vlorës, e gjithë zona portokalli nga flakët, zjarri arrin te korsia e makinës (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pamje të frikshme këto që shihni në videon e siguruar nga Newsbomb.

Në “by-passin” e Vlorës shoferët ruhen nga flakët anës kodrës që sa vijnë dhe po arohen më shumë në korsitë e mjeteve. E gjithë zona është bërë portokalli nga flakët e mëdha që po përparojnë, ndërsa në zonë nuk duket asnjë zjarrfikëse, as helikopterë që fikin zjarrin me ujë apo rërë.

Një situatë e ngjashme me atë apokaliptike, pamje të cilat ishim mësuar t’i shihnim vetëm në qytete jashtë Shqipërisë.

Më herët zv.ministrja e Mbrojtjes Dallëndyshe Bici dhe më tej ministri Niko Peleshi thanë për emdiat se gjithçka ishte në kontroll dhe po bëhej punë, por mesa duket kjo zonë e fshatit Dukat iu paska shpëtuar nga sytë.

Më shumë

spot_img