Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pamje të frikshme, edhe hekurat të shkrumbuar, pamje nga brenda magazinës së djegur te ‘Casa Italia’ (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pamje të frikshme këto të filmuara nga brenda magazinës së ‘Casa Italias’, ku çdo gjë është e shkrumbuar nga zjarri që ka më shumë se 2 ditë që djeg çfarë t’i dali para në këtë bodrum.

Siç shihet edhe në foto, të gjitha materialet janë shkrumbuar dhe kanë mbetur vetëm disa skelete hekuri.

Tavani dhe muret janë dëmtuar nga flaka e madhe, ndërkohë nuk ka asnjë gjurmë nga 33-vjeçari Arjan Sala.

Lexo edhe: Zjarri te ‘Casa Italia’, i afërmi i 33-vjeçarit futet brenda në magazinë dhe nuk pranon të dalë prej 1 ore

Lexo edhe: Familjarët e Arjan Salajt ULTIMATUM shtetit: Nëse nuk e gjeni deri nesër në orën 08:00, futemi vetë brenda

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img