Pamje të frikshme/ E veshur me fustan të bardhë, shikoni çfarë bën nusja kur ndodh shpërthimi gjigand në Bejrut (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 22:14 05-08-2020 Pamje të frikshme/ E veshur me fustan të bardhë, shikoni çfarë bën nusja kur ndodh shpërthimi gjigand në Bejrut (VIDEO) Reagimi i çiftit gjatë shpërthimit në Bejrut

Shpërthimi i madh që ndodhi pasditen e djeshme në Bejrut, tronditi jo vetëm Libanin, por gjithë botën.

Deri më tani numëron mbi 100 viktima dhe afro 5000 të lënduar. Spitalet janë të tejmbushura.

Pas tragjedisë, janë bërë publike në media kryesisht ato sociale, video të reagimeve të njerëzve gjatë shpërthimit.

Ai është përjetuar shumë keq nga të gjithë, por më së shumti nga kjo nuse, video e së cilës është kthyer në virale.

Siç shihet, ajo përjeton tmerr dhe frikë gjatë setit fotografik të dasmës, ku shfaqet e lumtur dhe e qeshur, por që shpërthimi e shtang dhe i prish çastin e bukur.

Për më tepër shihni videon e 'The Guardian':

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthimi në Bejrut, ky është momenti kur vala e madhe përplas në tokë gazetaren e BBC-së (VIDEO)
Studentët shqiptarë në universitetet amerikane përballen me paqartësinë e vizave »
Article Logic
Execution time: 0.010669946670532
array(1) { ["section"]=> string(122) "pamje-te-frikshme-e-veshur-me-fustan-te-bardhe-shikoni-cfare-ben-nusja-kur-ndodh-shperthimi-gjigand-ne-bejrut-video-216219" }