Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

PAMJE SKANDALOZE/ Pesë persona rrahin në mënyrë çnjerëzore një vajzë në mes të qytetit, 2 djem e qëllojnë me shkelma (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

e75b2d1b7c6a49cd2defd656bec8527a

Pamje të frikshme dhe aspak të denja për një shoqëri normale janë filmuar në qytetin e Pejës, në Kosovë, transmetuar nga Express.

Dy vajza përleshen fizikisht me njëra-tjetrën, në mes të rrugës. Një vajzë tjetër dhe dy djem ndërhyjnë po ashtu dhe e qëllojnë “viktimën” me grushte dhe shkelma.

Mediat kosovare nuk kanë dhënë më shumë njoftim, madje as policia lokale nuk ka reaguar lidhur me rastin në fjalë, shkruan newsbomb.al.  

Më shumë

spot_img