Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

PAMJE SKANDALOZE/ “Ojha, çfarë kali je”, këshilltarja i hipën mbi shpinë kryetarit të Bashkisë (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Së fundmi një video po bën xhiro në rrjet ku shihet këshilltarja e kryetarit të bashkisë në Banja Luka në Bosnje e Hercegovinë, mbi shpinën e kryetarit.

“Çfarë kali je …”, thotë vajza dhe të dy qeshin.

Në pamjet e publikuara vajza shfaqet e ulur në anën e pasme të kryetarit të të bashkisë së Banja Lukës, Drasko Stanivukoviq, ndërsa ai i mëson asaj si të ngasë një kalë.

Sipas mediave vendase mësohet se bëhet fjalë për Olga Babiq, një punonjëse e Administratës së Qytetit, e cila është krahu i djathtë i tij.

“Ti e drejton shpinën dhe më merr jakën, sikur frenat të ishin nga një kalë …”, thotë Stanivukoviq, ndërsa vajza e ulur në kurriz bërtet “ojha”.

Ai pastaj i jep asaj udhëzime se si të drejtojë kalin, cilën këmbë, ku dhe si të godasë, duke simuluar hipur. Pas kësaj, vajza bie në krahët e kryebashkiakut.

“Çfarë kali je …”, thotë vajza dhe të dy qeshin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img