Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Pamje shokuese nga burgu/ 39-vjeçari godet me thikë 4 persona me pranga në duar (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në burgun e qytetit të Ohaios në Amerikë, 4 të burgosur ishin duke luajtur me letra kur një i burgosur tjetër i ka sulmuar me thikë.

albsig

spring

 

Sipas Neë York Times, autori i sulmit është Greg Reinke, 39-vjeç i cili është burgosur përjetësisht për vrasje. Autori kishte një thikë të cilën e ka përdorur kundër të burgosurve të cilët nuk kishin mundësi të mbroheshin pasi kishin pranga në duar.

Videoja u bë virale dhe ka shkaktuar shok te të gjithë përdoruesit e rrjeteve sociale. Policet e Ohaios e arrestuan direkt dhe e vendosën atë në qeli të izoluar për të shmangur tensione të mëtejshme.

Burgu i Ohaios konsiderohet si një nga me të sigurtët në Amerikë dhe nuk është gjetur ende se si autori Greg Reinke arriti të gjente thikën…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img