Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Pamje SHOKUESE! Mediat greke publikojnë videon e ekzekutimit të biznesmenit shqiptar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mediat greke kanë publikuar momentin e ekzekutimit mafioz të biznesmenit shqiptar në Greqi.

37-vjeçari Marjus Diamanti nga Delvina u ekzekutua mbrëmjen e djeshme në karburantin në pronësi të tij.

Ai qëllohet me pistoletë me silenciator nga vendi i pasagjerit i një makine me xhama të zinj.

Viktima ishte arrestuar më parë për posedim kokaine si dhe ishte i dyshuar për një vrasje të ndodhur vrasje te ndodhur në Kipseli, Athinë në shkurt të 2010-ës.

Diamanti rezultonte me “detyrim paraqitje” në Mykono dhe dyshohej se i kishte borxh disa personave 200.000 euro.

Kujdes! Pamje të rënda:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img