Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

PAMJE SHOKUESE/ KZAZ te shkolla “1 Maji” kthehet në arenë boksi, grushta e karrige kokës në prani të policisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Qendra e numërimit në shkollën “1 Maji” në Tiranë është kthyer në arenë boksi.

Komisionerët e kësaj qendre numërimi janë përplasur fizikisht mes tyre, ku nuk kanë munguar edhe grushtet dhe goditjet me karrige.

Edhe pse të pranishëm kanë qenë një numër i konsiderueshëm policësh, sërish efektivët nuk kanë mundur ta shuajnë në kohë sherrin.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img