Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

PAMJE/ Pritjes i vjen fundi, Dua Lipa ngjitet në skenë dhe ELEKTRIZON Tiranën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, është ngjitur në skenë dhe ka elektrizuar Tiranën mbrëmjen e sotme.

Ajopo mban një koncert në sheshin “Skënderbej” në Tiranë me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë dhe të shumtë kanë qenë ata shqiptarë të cilët kanë sfiduar të ftohtin e kësaj mbrëmje për të festuar me krenarinë e kombit.

Ndërkohë, në një intervistë të dhënë ditën e sotme Dua tha se duhet të luftojmë fort që të ndryshojmë mendimin që kanë politikanët e huaj për shqiptarët, referuar deklaratave të bëra nga Britania, ku shqiptarët u cilësuan si “kriminelë”.

Më shumë


spot_img

spot_img