Hapësire reklamuese

Politikë

"Pamje motivuese", Rama: Filloi puna për rigjenerimin e zonës së Pishë-Poro

Shkruar nga Newsbomb
"Pamje motivuese", Rama: Filloi puna për rigjenerimin e

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me disa pamje nga fillimi i punës për rigjenerimin e zonës së Pishë-Poros në Fier.

Rama shkruan se ky program i rigjenerimi i zonës, nis pikërisht në vitin dedikuar pyjeve.

“MIRËMËNGJES  dhe me pamjet motivuese që vijnë nga fillimi i punës për rigjenerimin e zonës së Pishë-Poros në Fier, me një program që nis pikërisht në vitin dedikuar pyjeve, ju uroj një ditë të mbarë ”, shkruan Rama në psotimin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese