Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pamje fantastike, dëbora zbardh Pogradecin, rrugët e Drilonit shkëlqejnë nga bardhësia (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c9a9cedc6293d5c813809d56c593793b

Pamjet e siguruara nga Newsbomb vijnë nga qyteti i bukur i Pogradecit, që me ujen e temperaturave ka “thithur” dhe shumë turistë, kryesisht nga Shqipëria.

Pjesa më e madhe e juglindjes është përfshirë nga dëbora, teksa në video shihet zona e Drilonit në Pogradec e mbuluar nga qilimi i bardhë i natyrës.

Pamje fantastike, të filmuara gjatë ditës dhe në mbrëmje, me rrugët që shkëlqejnë nga bardhësia e borës dhe reflektimi i dritës së hënës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img