Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pamje emocionuese, qeni nuk i ndahet ambulancës që transportonte pronaren e tij të sëmurë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një nga rrugët e Stambollit.

Një qen i është vënë pas ambulancës për disa minuta, pasi në të ndodhej pronarja e tij e cila ishte e sëmurë dhe po transportohej për në spital.

Ndonëse mjeku nuk e lejoi qenin që të futej brenda në ambulancë, ai e ka ndjekur nga pas duke përshkruar kilometra të tërë. Kur pronarja u fut në spital, qeni i qëndroi sërish besnik duke qëndruar pas derës kryesore të godinës së spitalit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img