Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pamje emocionuese nga kuzhina e Mrizit të Zanave,

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në faqen e Mrizit të Zanave në Facebook është postuar një foto shumë e bukur dhe emocionuese.

Pamje të mrekullueshme dhe tepër domethënëse, që tregojnë se çfarë do të thotë të jesh nënë. Mami Viktoria, pjesë e stafit të kuzhinës së restorantit shihet duke i dhënë gji djalit të saj Lukas.

Ai shkon çdo ditë tek ajo në orën 18:00, për t’u ushqyer jo vetëm me qumësht, por edhe me dashurinë e nënës së tij, që punon dhe sakrifikon për të dhe gjithë familjen.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img