Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Pamje e bukur, por e frikshme, stuhia e dëborës vjen nga Deti i Zi dhe godet qytetin (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Një stuhi dëbore ka goditur qytetin Hopa në Turqi, ndërsa videot e këtij momenti janë shpërndarë në internet dhe kanë bërë xhiron e botës.

Pamjet ishin të mrekullueshme, por të frikshme, teksa stuhia vinte nga thellësia e Detit të Zi.

Video është xhiruar nga një banor i qytetit, i cili e ka shpërndarë në rrjete sociale.


Më shumë