Pamje apokaliptike në Majemi, deti përparon frikshëm, i gjithë qyteti nën ujë

Publikuar tek: bota, më 19:50 10-09-2017 Pamje apokaliptike në Majemi, deti përparon frikshëm, i gjithë qyteti nën ujë

Pjesa qëndrore e qytetit të Majemit në Florida është zhytur plotësisht nën ujë.

Videot e frikshme të publikuara në rrjetet sociale tregojnë përmasat katastrofike të uraganit Irima, ndërsa në këtë video nuk dallohet se ku fillon deti dhe ku nis uji i përmbytjes.

Uragani sapo ka mbërritur në Majemi me erëra që i kalojnë 200 kilometra në orë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kjo është e frikshme: Uragani Irma po thith ujin e detit në qendër të stuhisë (Foto-Video)
Përkthehet pas 300 vitesh letra e murgeshës së “pushtuar nga djalli” »
Article Logic
Execution time: 0.011831998825073
array(1) { ["section"]=> string(81) "pamje-apokaliptike-ne-majemi-deti-perparon-frikshem-i-gjithe-qyteti-nen-uje-91857" }