Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Pamela Anderson ndez skenën, 51-vjeçarja dhuron spektakël me kërcimin sensual (FOTOT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

c55cbe22ebb8cce1a710c6426db07972

Pamela Anderson befason publikun. Mosha duket se është vetëm një shifër për 51-vjeçaren, pasi i ka befasuar të gjithë në një event në Këln të Gjermanisë.

Ish ylli i Baywatch është shfaqur duke performuar në një këcim të jashtëzakonshëm me balerinin 36-vjeçar Maxime Dereymez .

Dyshja shfaqen duke performuar në skena mjaft të nxehta, ndërsa bie në sy energjia e Anderson.   Ata morën duartrokitje nga publiku, ndërsa kjo nuk ishte Performnca e tyre e parë bashkë.

Aktorja dhe balerini më herët kanë marrë pjesë “Dancing with The Stars France”, ku u eleminuan në javën e 7-të.

9124458-6643809-image-a-12_1548760299001.jpg

9124720-6643809-image-a-28_1548761591925.jpg

9124722-6643809-image-m-27_1548761582664.jpg

9124462-6643809-image-m-33_1548761673917.jpg

9124456-6643809-All_in_the_details_The_Raw_Justice_actress_complemented_her_stun-m-37_1548761820039.jpg

9130910-6643809-image-m-190_1548771036897.jpg

9130908-6643809-image-m-193_1548771057582.jpg

Më shumë

spot_img