Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Paloma bëhet lezbike? Dalin FOTOT që tregojnë të vërtetën

spot_img

Lajme të ngjashëm

de55288d221d64c2799808befe0ea33f

Silvia Navarro është një ndër aktoret më të pëlqyera në vendin tonë që prej kohës kur lunate rolin e Palomës.

Mirëpo, së fundmi ajo i ka surprizuar të gjithë fansat e saj me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa foto intime me një femër dhe të gjithë kanë filluar të dyshojnë se është lezbike.

Pork a qenë vetë aktorja që i ka mohuar zërat duke shkruar:”Ajo është Kar Bailando dhe ne e duam njëra-tjetrën”.

Kujtojmë që Silvia ka qenë në lidhje romantike me Fernando Alonso dhe Gerardo Casanova. Me këtë të fundit ka dhe një djalë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img