Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Paloka “shpall fitoren” nga Durrësi: Kemi parë analizat e projeksioneve, është moment historik për të ardhmen tonë

Lajme të ngjashëm

Drejtuesi politik i PD-së në qarkun e Durrës, Edi Paloka ka folur për mediat nga qyteti i Durrësit, ku sipas projeksioneve të PD, ai tha se fitorja është e tyre.

Paloka nga selia e PD në qytetin bregdetar u shpreh se kjo “fitore” është për Durrësin dhe për të gjithë Shqipërinë.

Edi Paloka: Kemi për analizat e proje ksioneve për qarkun e Durrësit dhe dua t’ju them se kjo është një fitore e madhe për Durrësin dhe për gjithë Shqipërinë. Është momenti që të shohim nga e ardhmja. Është momenti të falenderojmë të gjithë ata që punuar gjatë kësaj kohe me përkushtim ndaj kam falenderimet e mia më të mëdhaja për të gjithë ju. Jam i bindur se edhe numërimi do të jetë i rregullt sipas të gjithë procedurave dhe në fund fare kjo fitore do të konfirmohet në të gjitha kutitë e votimit.


Më shumë