Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Paloka “shpall fitoren” nga Durrësi: Kemi parë analizat e projeksioneve, është moment historik për të ardhmen tonë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtuesi politik i PD-së në qarkun e Durrës, Edi Paloka ka folur për mediat nga qyteti i Durrësit, ku sipas projeksioneve të PD, ai tha se fitorja është e tyre.

Paloka nga selia e PD në qytetin bregdetar u shpreh se kjo “fitore” është për Durrësin dhe për të gjithë Shqipërinë.

Edi Paloka: Kemi për analizat e proje ksioneve për qarkun e Durrësit dhe dua t’ju them se kjo është një fitore e madhe për Durrësin dhe për gjithë Shqipërinë. Është momenti që të shohim nga e ardhmja. Është momenti të falenderojmë të gjithë ata që punuar gjatë kësaj kohe me përkushtim ndaj kam falenderimet e mia më të mëdhaja për të gjithë ju. Jam i bindur se edhe numërimi do të jetë i rregullt sipas të gjithë procedurave dhe në fund fare kjo fitore do të konfirmohet në të gjitha kutitë e votimit.

Më shumë
spot_img
spot_img