Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Paloka e Mziu në Kamëz: Nisëm përgatitjet për zgjedhje të parakohshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka zhvilluar sot një mbledhje me strukturat e kësaj force politike në Kamëz.

Në takim ka marrë pjesë edhe Xhelal Mziu, kryetari i PD-së në Kamës, i cili njofton në rrjetet sociale se pas udhëzimit të dhënë nga Partia Demokratike e Shqipërisë, kanë nisur përgatitjet e strukturave për zgjedhje të parakohshme.

“z.Xhelal Mziu, Kryetar i PD-se Kamez dhe z.Edi Paloka NenKryetar i Partise Demokratike te Shqiperise i deleguar ne Degen e PD-se Kamez, mbledhin kryesin e deges per zbatimin e Udhezimit te PDSH-se per pregatitjen e strukturave per zgjedhje te parakohshme”, shkruan Mziu në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img