Hapësire reklamuese

Aktualitet

Alarm i rremë / Pakoja te "21 Dhjetori" rezultoi pa eksploziv

Shkruar nga Newsbomb

Vijon të qëndrojë e bllokuar e gjithë rruga nga forcat e shumta të policisë të cilat ndodhen ne vendngjarje. Pakoja ndodhet në mes të rrugës por nuk dihet se si është vendosur aty.

Mësohet se zona është rrethuar nga forca të shumta policie dhe pritet ardhja e ekspertëve xhenierë, të cilët do të bëjnë verifikimin nëse në pako ka lëndë eksplozive.

Priten detaje të tjera, ndërkohë që në orët e para të mëngjesit, u zbulua një biçikletë me lëndë plasëse të specialistët e anti-eksplozivit mundën ta çaktivizonin. Kjo ngjarje u bë objekt debati edhe në seancën e sotme Parlamentare. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese