Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Pak pasi dorëzoi listën përfundimtare në KQZ, rrëfen Basha: Si u bëra politikan, pasi shërbeva në tribunalin e Hagës (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike rrëfen si nisi rruga e tij drejt politikës pasi mbaroi studimet jashtë Shqipërisë.

Teksa flet para elektoratit të tij, tashmë që motorrët e fushatës janë ndezur Basha tregon se politikan dhe jurist është bërë për shkak të mundësive në që i janë dhënë në jetë dhe punës së palodhur.

“Jam bir i një familje të thjeshtë, nuk linda as politikan, as jurist. U bëra i tillë për shkak të mundësive që m’u dhanë në jetë dhe përpjekjes e punës time të palodhur. Si kryeministër do luftoj që çdo shqiptar të ketë mundësi të ecë përpara në jetë”, u shpreh Basha.

 

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flulzimbasha.al%2Fvideos%2F1522489494468893%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img