Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Pak para seancës, Rama mbledh me urgjencë në zyrë ministrat e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak para seancës parlamentare, kryeministri Edi Rama ka mbledhur me urgjencë ministrat e tij në zyrë.

Mësohet se në qendër të bisedës do jetë situata politike si dhe seanca parlamentare e cila pritet të nis vetëm pas pak minutash.

Ndërkohë situata politike vijon të jetë shumë e tensionuar, ndërsa për fatin e zgjedhjeve nuk dihet, ndonëse Rama është shprehur i bindur që do të ketë zgjedhje me 18 qershor. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img