Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
52 %
0.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Pak para lindjes së vajzës, këngëtarja shqiptare publikon VIDEON duke kërcyer nga kaluçi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

acbb670238e4c6c48437b10b5b43d9ac

Rreth dy muaj më parë këngëtarja shqiptare Linda Halimi dhe bashkëshorti i saj amerikan u bënë prindër për herë të parë.

Linda solli në jetë një vajzë, të cilën e quajtën Kaimana, ndërsa tërhoqi vëmendjen me linjat e fituara në vetëm pak ditë.

Këngëtarja e mbajti të fshehtë shtatzëninë, por pas lindjes nuk i ka kursyer fotot e vogëlushes, të cilës i ka hapur edhe një profil në Instagram.

Mirëpo vetëm pak minuta më parë, Linda ka publikuar një video duke kënduar dhe kërcyer nga kaluçi i lindjes, teksa tregon se janë momentet kur i ndryshoi tërësisht jeta.

Postimi i plotë:

Dita e Lindjes – Fillimi i Rrugës! – Dita kur jeta ime ndryshoi përgjithmonë! -Momentet para se Kaimana erdhi në jetën tonë!

Kjo është dita kur u përballa me frikërat, shqetësimet, emocionet, lumturinë, dashurinë më të pastër që njerëzimi ka njohur! Unë kam qenë padyshim shumë e emocionuar! U përpoqa të bëja qejf në momentet e fundit të shtatzënisë! Dhe kjo këngë nga Ariana, më dha ndjenjën e krenarisë dhe hyjnisë në një nivel tjetër! Perëndia është me të vërtetë një grua!

Mars 11,2019

Unë nuk posedoj asnjë të drejtë publikimi për këngën në sfond.

 
 
 
View this post on Instagram

 
 

Birth Delivery -Raw Footage! -The day my entire life changed forever! -Moments before Kaimana graced us with her appearance! This is the day when I faced my worst fears,anxieties,excitement,happiness, purest love known to Humanity! I was obviously swollen, emotional! I tried to make my last moments of pregnancy fun! And this song by Ariana, gave me sense of pride and divinity on a whole another level! God is indeed a woman! March 11,2019 (Raw&unfiltered) I do not own any rights to the song in the background! #babies #cute #baby #babiesofinstagram #babymodel #birth #birthday #girl #hospital #lindita #atlanta #atl #god #is #a #woman #womenempowerment #women #empowerment #fun #bts #raw #footage

A post shared by ♈️LINDITA♈️ (@linditaworld) on

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img