Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Pak para emisionit, Edi Rama publikon në “Tik Tok” VIDEON me Erla Mëhillin: Jemi kushërinj bashkë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama është përdoruesi më i ri i rrjetit social “Tik Tok”. Dje, Rama ka publikuar një video teksa bisedonte me moderatoren Erla Mëhilli, në studiot e grimit të Euronews, ku dhe dha një intervistë.

Erla i thotë Ramës se e gjithë bota e di që janë kushurinj, pasi e ka përmendur te libri i tij, “Kurban”, ndërsa Rama disi me habi ja kthen “Është përkthyer në shumë gjuhë që jemi kushërinj bashkë?”.

Mëhilli: E di gjithë bota që jemi kushërinj, është përkthyer në shumë gjuhë…a më ke tek “Kurban”

Rama: Është përkthyer në shumë gjuhë që jemi kushërinj bashkë?

Mëhilli: Po a më ke te Kurban?

Rama: Unë të kam por…

Mëhilli: Edi Rama përballë personazhit të librit…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img