Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Pak para dasmës, Jonida Vokshi përjeton humbjen e madhe: Më mësove çfarë është dashuria pa kushte!

spot_img

Lajme të ngjashëm

bcef7762113206036e1a8e0a479d980f

Kanë mbetur edhe pak ditë që moderatorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi të kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre.

Ndërkohë, që dasma do të jetë në shtator, Jonida po përjeton momente të vështira.

Moderatorja kishte nje qen, të cilit i kishte vendosur emrin ‘Bimba’, mirëpo e ka humbur. Këtë lajm trishtues për të moderatorja e ka ndarë me ndjekësit në rrjtetet sociale.

“Gjysmën e jetes sime e kam kaluar me ty Bimbushe. Më mësove çfarë është dashuria pa kushte! Sa me mungon, e sa shumë do më mungosh.

E shtrenjta ime,e vogla ime!

Do jesh pjesë e zemrës sime dhe kujtimi i ditëve aq te lumtura që më ke falur. Do të të mbaj gjithmonë me vete!”, ka shkruar Jonida.

jonidaaaa.jpg

Më shumë

spot_img