Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pak orë pas protestës, Edi dhe Linda Rama, krah për krah mes bulevardit (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7d7de69d958565e4e8178fce591a6f13

E ndërsa Bashkia e Tiranës ka nisur punën për pastrimin e bulevardit të dëmtuar, kreu i qeverisë është parë i shoqëruar me bashkëshorten e tij duke ecur në këmbë drejt hotel “Rogner”.

Deputeti Erion Braçe, Edi dhe Linda Rama kanë qenë duke vajtur mbrëmjen e sotme në promovimin e librit të Fred Abrahams, ndërsa janë fotografuar duke ecur të pashoqëruar nga truprojat e sigurisë.

Lexo edhe: Linda Rama me uniformë policie ne prezantimin e librit të Fred Abrahams (Foto)

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img