Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Pak nga pak Shqipëria po bëhet lejla, Edi Rama jep mesazhin: Urtësia i priu shqiptarët drejt dritës së bardhë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa procesi i numërimit vazhdon dhe Partia Socialiste po thellon fitoren në rang vendi, kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj së hëne ka ndare një mesazh me të gjithë ndjekësit e tij.

Rama uron festën e “Zojës së Shkodrës” teksa shton se urtësia e saj I priu shqiptarët drejt ditës së bardhë.

“Urtësia e patronazhit shpirtëror të Zojës së Këshillit të Mirë, Pajtore e Shqipërisë, i priu shqiptarët drejt ditës së bardhë dhe mu ashtu vigjilon dhembshurisht mbi ta prej më shumë se pesë shekujsh!

Për shumë vjet gëzuar festën e Zojës së Shkodrës, Zojës së Shqipërisë”, shkruan në Rama në postimin e tij në Facebook.

Deri më tani Partia Socialiste numëron 226077 vota e ndjekur nga Partia Demokratike me 176606 dhe LSI  me 32579 vota.

rama 3
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img