Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Pak minuta nga përballja e Florian Markut me boksierin meksikan, shikoni atmosferën ELEKTRIZUESE në “Air Albania”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Atmosferë e veçantë në tapetin e gjelbër të “Air Albania” që këtë herë ka hapur dyert për ndeshjen e boksit mes Florian Markut dhe meksikanit Miguel Parra.

Ndeshja pritet të nisë rreth orës 21:20, nëse nuk do të ketë vonesa të shkaktuara nga ndeshjet e tjera.

Ringu i boksit është vendosur në qendër të fushës së futbollit, ndërsa interesimi duket tepër i lartë për nga pjesëmarrja.

Marku do të boksojë kundër meksikanit Miguel Parra për titullin “WBC Silver”.

Më shumë
spot_img
spot_img