Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Pak minuta nga ndeshja  finale, Meta pozon i buzëqeshur brenda stadiumit të “Air Albania”: Mbrëmje e paharruar…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Stadiumi i “Air Albania” është mbushur plot, ndërsa na ndajnë vetëm pak minuta nga finalja e Romës dhe Feyenoord.

Në stadium ka mbërritur edhe i ftuari special, presidenti Ilir Meta. Kreu i Shtetit ka ndarë një foto në rrjetet sociale brenda stadiumit, teksa shkruan se është një mbrëmje e paharruar.

albsig

spring

“Të dashur miq ju uroj një mbrëmje të paharruar nga Air Albania” shkruan Meta në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img