Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

Pak kohë pas ndarjes nga bashkëshortja, Stine habit me deklaratën

Lajme të ngjashëm

Kohët e fundit është përfolur gjatë nëpë3r mediat rozë, jeta private e këngëtarit të njohur Stine për shkak të  ndarjes me bashkëshorten tij Gracielën me të cilën ka dhe një vajzë.

Stine vendosi ta jap lajmin e ndarjes së tij më anë të një postimi në Instagram.

Por në intervistat e dhënë këngëtari ka lënë të kuptojë se ai dhe Graciela mund të bashkohen në rast se kjo e fundit do të sillet mirë.

Së fundmi, Stine është pyetur sërish nga fansat për statusin e tij aktual: Je i lidhur apo single?

‘Në fakt jam një single i lidhur’, përgjigjet Stine.

auto_lketk1560155854.png

 

Më shumë