Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Pak kohë pas divorcit, Hueyda El Saied dhe i dashuri filmohen duke u puthur në publik (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa muaj pas divorcit nga bashkëshorti, ish-balerina Hueyda El Saied pranoi publikisht se është në një lidhje me mikun e saj Tier i cili kishte 5 vjet që e dashuronte Hueydën pavarësisht se ajo ishte e martuar. 

Nëpërmjet postimeve të ndryshme, ajo ka treguar se marrëdhënia e saj me Tier po shkon shumë mirë dhe se ai ka një raport shumë special me djalin e saj Gabriel.

Së fundmi, Hueyda dhe Tier kanë nisur pushimet dhe ish-balerina vazhdimisht ka ndarë video dhe foto nga udhëtimi i tyre.

Gjithashtu Hueyda ka publikuar një video me momente romantike me partnerin ku shfaqen të përqafuar teksa në fund shkëmbejnë dhe një puthje.

‘Dashuria e jetës time’, dëgjohet të thotë Hueyda.

 

Më shumë

spot_img