Tirana
mist
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
15 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
1 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Pak javë pas lindjes, Arbana Osmani tregon problemin serioz shëndetësor me të cilin po përballet (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bc0c6d7edc34e9e7d426665755ff2c59

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka vetëm pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë.

Pas lindjes së Diellit, duket se ajo po përballet me një problem serioz shëndetësor, siç është rënia e flokëve.

Screenshot_23.jpg

Arbana kërkoi ndihmë dhe këshilla nga ndjekësit, pasi ndokush prej tyre mund të ketë pasur shqetësime të njejta post-shtatzënie.

Screenshot_24.jpg

Ajo gjithashtu shkruan në Instagram se ka filluar të mos mbajë mend duke thënë me shaka se po fillon të vuajë nga Alzhaimeri.

Screenshot_25.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img