Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pak javë më parë u bë baba, Klevis Balliu publikon foton me djalin në krahë: Unë dhe Oliver ju urojmë fundjavë të bukur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu rreth një muaj më parë është bë baba për herë të parë.

Duket se këtë fundjave Balliu ka vendosur ta kalojë larg politikës, por me familjen dhe djalin e tij të vogël, Oliver.

Së fundmi ish-deputeti ka postuar një foto ku shihet i ulur në një sot me djalin në krahë.

“Të dashur miq. Unë dhe Oliver ju urojmë fundjavë të bukur,” shkruan ai në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img