Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Pak ditë pas shërimit, Adriana Matoshi surprizohet nga i dashuri (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, njëkohësisht aktorja, Adriana Matoshi kaloi me sukses pak ditë më parë operacionin e vështirë në tru. Gjatë kësaj periudhe ajo pati mbështetjen e familjarëve, miqve dhe të afërmve.

Së fundmi ajo ka falenderuar të dashurin Keith Groeneveld për një surprizë që ai i ka bërë. Aktorja shfaqet me një dhuratë, krahas së cilës ka shkruar: “Faleminderit i dashur për befasinë e ëmbël”.

mat

Pas ndërhyrjes kirurgjikale, Adriana Matoshi i është kthyer jetës normale, duke u marrë me aktivitetet dhe detyrat që ajo ka si deputete e Kuvendit të Kosovës.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img