Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
2.1kmh
75 %
Sht
22 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Pak ditë para protestës, Berisha fton qytetarët: Të mblidhemi të gjithë para Kryeministrisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka kujtuar sot protestën e 7 korrikut, e cila do të mbahet të enjten në Tiranë.  

Kreu i PD fton të gjithë qytetarët që të marrin pjesë në këtë protestë kombëtare që do të mbahet para Kryeministrisë.  

albsig

“Miq, pershendetje te perzemert dhe ftese miqesore me kete foto per tu mbledhur te gjithe ne protesten kombetare me 7/ 7/ 7 para kryeministrise! Fundjave te mbare! Sb”, shkruan Berisha.

Më herët një pjesë e deputetëve të PD konfirmuan pjesëmarrjen në protestë, si dhe aleati Agron Duka që u shpreh se “situata në të cilën ndodhet vendi ynë, kërkon që të dalim në protestë.”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img