Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Pak ditë më parë qëlloi me armë pranë një lokali në Durrës, kapet autori (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arrestohet një person i shpallur në kërkim në Durrës, i cili para disa ditësh ka qëlluar me armë zjarri pranë një lokali.

Mësohet se i arrestuari është Alvaro Muharrem Strefi, i shpallur në kërkim për veprën penale kanosje dhe armëmbajtje pa leje.

Ai është shpallur në kërkim që në momentin që ka qëlluar me armë zjarri afër një hoteli në Durrës pak ditë më parë.

Pasi ka qëlluar me armë pranë lokalit ai është larguar por policia e ka arrestuar disa ditë më pas.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img