Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Pak ditë më parë festoi ditëlindjen, dalin pamjet nga festa e Soni Malajt (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0448ec1555df5f748b6d43df112086c6

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptare.

Pak ditë më parë këngëtarja ka festuar 39-vjetorin, ndërsa së fundmi ka ndarë edhe foto nga festa e saj.

Në videon e publikuar në ‘Instagram’ Soni shihet e buzëqeshur, mes të afërmve edhe miqëve të saj.

Por vëmedjen e mori i dashuri i saj, i cili shihet duke qëndruar në krye të tavolinës së bashku me Soni Malaj dhe duke e shoqëruar gjatë gjithë kohës.

Kujtojmë që këngëtarja e ka mbajtur jetën e saj private larg vëmendjes së mediave dhe rrallë herë publikon foto me biznesmenin, me të cilin është në një lidhje prej disa vites.

Screenshot_6.pngScreenshot_8.pngScreenshot_7.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img