Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

‘Paguheni nga taksat tona, mësuesit po ikin për lesh me AstraZeneca’, Rama u përgjigjet ndjekësve i agravuar: Ti dukesh një orë larg që… (REPLIKAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f1fc7dd436553b52397ebfaff6c3feca

Sot filloi vaksinimi i stafit mjekësor pasi dje erdhën në aeroport 38.400 vaksina nga AstraZeneca.

Mirëpo pas lajmeve që kanë dalë në media për rrezikshmërinë e saj, qytetarët janë disi të trembur, duke qenë se një pjesë e mirë e shteteve e kanë pezulluar furnizimin.

Mirëpo edhe pse Rama tha se kjo që erdhi tek ne është një seri tjetër, ndjekësit në rrjete sociale e kanë kritikuar kryeministrin, dhe ai si përherë me ironi dhe sarkazëm i ka kthyer përgjigje.

Screenshot_25.jpg

Screenshot_26.jpg

2-93.jpg

3-87.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img