Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Pagëzimi i princit Louis, familja mbretërore më e bashkuar se kurrë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Princi i vogël Louis, djali i William dhe Kate është pagëzuar me një ceremoni të vogël familjare në 9 korrik.

albsig

Ngjarja e paharrueshme për familjen mbretërore na vjen e shoqëruar me disa foto familjare të cilat jan ëkapur nga fotografi i famshëm, Matt Holyoak, pas pagëzimit në The Chapel Royal në pallatin e Shën Jakobit.

Në fotot e marra nga fotografi është hera e parë që shohim Dukën, Dukeshën si dhe tre fëmijët e tyre të bashkuar si një familje mbretërore prej 5 vetash.

“Të gjithë ishin të relaksuar, ishte një kënaqësi absolute”, tha Haloyak.

 

 

 

 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img