Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Pagëzimi i djalit të Meghan Markle, zbulohet arsyeja pse do të mungojë mbretëresha Elizabeth

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

19daa7bb60156cd07caa1049e15d310f

Ditën e sotme djali i Meghan Markle dhe Princ Harry do të pagëzohet në një ceremoni private në faltoren ‘St George’ në kështjellën Windsor.

Në këtë ditë të rëndësishme ai do të ketë pranë njerëzit e tij më të afërt, por mësohet se Mbretëresha Elizabeth dhe Princi Charles nuk do të jenë prezentë.

Sipas mediave britanike, thuhet se shkak për mungesën janë bërë angazhimet e rëndësishme mbretërore.

Kjo datë është zgjedhur për pagëzimin e Archie, sepse sot ai mbush 2 muaj që ka ardhur në jetë.

usa-trump-britain-markle-2-e1562347212738.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img