Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Pagesat e larta në koncerte? Irma Libohova u drejtohet kolegëve: Mos rrjepni…

spot_img

Lajme të ngjashëm

8fd330621ae1222790228ffa74cedeb3

Një tjetër bashkëpunim muzikor i është shtuar tregut tonë. Irma Libohova dhe Rei Bezhani tregun sot në emisionin ‘Trokit’ arsyen përse zgjodhën njëri-tjetrin në këngën më të re ‘Peng’.

Përballë moderatorëve Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni, ata u shprehën të lumtur që projekti që sollën është tejet professional e që audienca e ka pëlqyer si këngë.

Të dy, iu bashkuan lojrave të programit teksa gjatë pyetësorit ‘PO-JO’ zbuluam edhe për pagesat e tyre gjatë koncerteve. A fitojnë shume? Irma duke buzëqeshur ishte e pavendosur mes ‘PO’ dhe ‘JO’ teksa Ermali me shaka i thotë se ‘si ende kërkon më shumë pas qindave koncerteve e dekadave në skenë’:

Nuk thashë JO, thashë PO-JO (qesh sërish). Përtej kësaj, negociojmë gjithmonë çmimet. O artistë, nuk jemi këtu për tu rrjepur njërëzve skalpin. Jemi për ti kënaqur, vërtetë e kemi punë, por ka edhe logjikë, konsensus’, tha Irma.

Duke vijuar bisedën sa e ka paguar Rei- Irmën për këtë hit? A një tjetër bashkëpunim? Zbuloni më shumë në videot e mëposhtme.

LAJMI NË:http://www.intv.al/trokit-pagesat-e-larta-ne-koncerte-irma-libohova-u-drejtohet-kolegeve-mos-rrjepni-video-90528?fbclid=IwAR0ny-EQMzc_BIblncajfFYcysA3DN4mhaHcMPXCc5VgCt5NgNJkUhf8kYQ

Më shumë

spot_img